pozyczka prywatna

Jestem zainteresowany ofertą pozyczki interesuje mnie kwota pożyczki 2000 zlotych jestem osobą która pracuje tylko że bez zadnej umowy posiadam tez zasilek staly tz stałą rentę socjalną staralem się nie raz o otrzymanie jakiejś chwilówki ale padala odp gdyby to była Renta z ZUS to bez problemu mimo to ze rentę mam przyznaną dożywotnio jeżeli jest możliwość prosze o rozważanie mojego maila i przedstawienie warunków pożyczki oraz jej spłaty

One Comment

 1. Witam. Nie mogłem odpowiedzieć na Państwa wiadomość przez OLX, bo usunięto Państwa profil. Proszę o odpowiedź na mail.

  Umawiamy się w jakim konkretnym miejscu na podpisanie umowy i weksla?
  I jeszcze Pan mi powie- o jaką kwotę mogę się starać?

  Chcę stworzyć pierwszy na świecie model gry komputerowej odzwierciedlającej efekty z prawdziwego życia. W skrócie połączyć wszystko, co jest najatrakcyjniejsze obecnie na rynku:
  – rozrywkę i zabawę
  – rywalizację i integrację ze znajomymi
  – rozwój, stawanie się najlepszą wersją samego siebie
  – możliwość zarabiania pieniędzy przez użytkowników, dzięki dzieleniu się zyskami od reklamodawców (Sprawdzony model biznesowy typu revenue share)
  Jako dodatkowe źródła finansowania jest w planach także linia własnych suplementów usprawniających pracę umysłu o skuteczności potwierdzonej naukowymi badaniami (np. żeń-szeń, rhodiola rosea itp.) połączona z programem partnerskim i własna kryptowaluta dodająca jeszcze więcej atrakcyjności i grywalizacji.

  Po rozmowach z zagranicznymi inwestorami specjalizującymi się w start-up’ach widzę duże zainteresowanie tym projektem. Sęk w tym, by pozyskać większe środki i kontakty biznesowe od takich osób, aby zacząć ekspansję takiego biznesu na skalę światową, w zamian za część udziałów firmy, potrzebny jest co najmniej jakiś prototyp produktu. Właśnie sfinansowanie prac nad tym ma na celu pożyczka od prywatnego inwestora. To najszybsza metoda, a czas w innowacyjnych projektach jest bardzo ważny.

  Jako zabezpieczenie mojego budżetu domowego i spłaty rat pożyczki prywatnej, posiadam dochód z biznesów online ze zwrotem z inwestycji 20-30% miesięcznie. Co daje pełną możliwość skupienia się nad rozwojem swojego biznesplanu.

  Dlatego uważam, że sensownym jest inwestycja w coś przyszłościowego, zamiast zaciągania takich zobowiązań, by tylko spłacić swoje należności i nie poprawić jakości swojego życia, wyłącznie wpaść w pętle zadłużenia.

  Jeśli chodzi o mój majątek jestem współwłaścicielem samochodu osobowego Honda CRX Del Sol o wartości ok. 10 tys. zł.

  W związku więc z alternatywnymi źródłami dochodu pasywnego jestem w stanie spokojnie, bez pogorszenia standardu życia, spłacać raty w wysokości 5-10 tys. zł miesięcznie.

  Teoretycznie jestem zainteresowany kwotą 50-100 tys.
  Ale nawet jeśli byłaby możliwa większa kwota, jestem w stanie negocjować krótszy okres spłaty i większe oprocentowanie.

  Proszę o jak najszybszą odpowiedź.
  Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *