Dla potrzebującego dam prywatną pożyczkę od zaraz

Dla wszystkich, którzy mają dość skomplikowanych procedur bankowych, a pilnie potrzebują gotówki, dam pożyczkę prywatną od zaraz.
Jestem przedsiębiorcą prywatnym, którego nie obowiązują regulaminy instytucji finansowych i jeżeli pilnie potrzebujesz gotówki, służę pomocą.

W przeciwieństwie do banków, gdzie żąda się zaświadczeń o zarobkach, sprawdza historię kredytową, obecność na listach dłużników albo oczekuje poręczeń w tym majątkowych, u mnie takie sytuacje nie występują. Bez żadnych haczyków i ukrywanych skrzętnie tekstów, bez zabezpieczeń i natrętnych pytań o cel pożyczki, zatrudnienie, czy możliwości spłaty, udzielam pożyczek na sam weksel, podpisany przez pożyczkobiorcę.

Jestem elastyczny, jeżeli chodzi o zawieranie ze mną umowy. Nie jest ona przygotowana do podpisu, kiedy się u mnie zjawisz, ale będzie dopiero sporządzana. Dzieje się tak dlatego, że całość umowy będzie przez nas szczegółowo omawiana i dostosowywana do Twoich potrzeb oraz możliwości finansowych. Przy tym nie interesuje mnie, skąd weźmiesz pieniądze na spłatę zadłużenia ani to, czy jesteś zadłużony u kogoś innego. Nawet jeżeli pracujesz na czarno i wisi nad Tobą egzekucja komornicza, nie odejdziesz z kwitkiem, ale dobierzemy odpowiedni dla Ciebie wariant pożyczki.

Wspólnie omówimy jej wysokość, oprocentowanie oraz wielkość i rozpiętość rat, a także termin spłaty. I to wszystko wyłącznie za podpis na wekslu, który będzie jedynym dokumentem upoważniającym mnie do roszczeń co do długu. Zanim podpiszemy umowę, nie ma potrzeby składania żadnych obietnic, deklaracji, czy robienia przedpłat. Cała procedura jest całkowicie legalna, czytelna i bezpieczna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *